Jdi na obsah Jdi na menu
 


Holky pokud máte trochu silnější boky.Ňákej faldík by se na bříšku a zadečku taky našel, nic si z toho nedělejte...Nikdo není dokonalý.TADY MÁM 1 ČLÁNEK, KTERÝ VÁM  MŮŽE TROCHU POMOCI.

Máš pár kilo navíc? No a?

Máš komplexi s postavou? Myslíš si že když máš pár kilo navíc, že tě ostatní nebudou brát a ty nebudeš ani oblíbená, ani úspěšná? Blbost! Úspěch i oblíbenost neurčuje tvoje postava. Myslíš si že slavné osobnosti jsou slavné jen díky své 'dokonalé' postavě? Ovšem že ne! A někteří jsou na to dokonce pyšní… čti dál:

CO SI MYSLÍ O SVÉ POSTAVĚ HVĚZDNÉ BOUBELKY:

Kelly Osbourne svá kila navíc vůbec neřeší. 'Kašlu na to co si o mně kdo myslí. Vím, že jsem tlustá, ale jsem to já! Nehodlám zhubnout 20 kilo jenom proto, aby mě mohli fotit na titulní strany v bikinách…'

Kate Winslet si se svou postavou také hlavu neláme. 'Jestli se někomu nelíbí jak vypadám, je to jeho problém. Těm, kteří mě mají rádi, to nevadí a na ostatních mi nezáleží.' tvrdí herečka a dodává: 'Raději budu mít nějaké to kilo navíc a budu v pohodě, než abych byla vyhublá a nervózní.' říká.

Kate Winslet - obrázek

Kirstie Alley byla donedávna štíhlá jako proutek. Dnes je však v úplně jiné váhové kategorii. Podle herečky na tom nenese vinu ona sama, nýbrž guma v pase: 'Některé z těch sukní, které stále obléknu, jsem nosila, i když jsme měla míň kilo. Nevšimla sem si že přibírám, protože mě neškrtily. Pravda teda je, že ta sukně padne i hrochovi.' připouští.

Jennifer Lopez: 'dívka s velkým pozadím' - tak ji označil bulvární tisk. Ona se však rozesmála a prohlásila, že je na svůj zadek patřičně pyšná. Při natáčení nové reklamy ovšem měla značné problémy s tím, aby se vešla do šatů. Oblečení, které bylo původně ušito podle její běžné velikosti , na herečce doslova prasklo ve švech, zejména v partiích kolem pozadí… katastrofě musely zabránit kostymérky, které kožené šaty narychlo upravily a do zadní části všily ještě jeden díl.

Christiana Aguilera sebejistě říká: 'že jsme přibrala? No a co? Cítím se teď mnohem víc jako normální holka než jako nějakej neživej superidol! Těch deset kilo navrch mi rozhodně prospělo! A navíc te´d na mě letí mnohem víc chlapů' tvrdí.

A PAMATUJ: HMOTNOST NENÍ OD TOHO, ABY SE URČOVALA. TA JE OD TOHO, ABYCHOM JI PŘIJMULI TAKOVOU JAKÁ JE. NESNEŽTE SE MĚNIT SVOU TĚLESNOU VÁHU!!!

HoLKY POKUD CHCETE TAKY ZHUBNOUT KVŮLI ZDARVOTNÍM PROBLÉMŮM ,NEBO JESTLI SI CHCETE TROCHU ZVÝŠIT SEBEVĚDOMÍ TAK UDĚLÁM TAKY NĚJAKÝ ČLÁNEK O JÍDLE A FITNES.